Bebek İşi DizisiNurgül Yeşilçay ‘Bebek İşi’ Dizisini Neden Kabul Etti?

Bebek İşi

Ekranların sevilen oyuncusu Nurgül Yeşilçay, yeni dizisi ‘Bebek İşi‘ ile ekranlara geri döndü. Uzun bir zaman sonra komedi dizisi yapan ünlü oyuncu dizide oynama nedenini açıkladı.   Son olarak Kanal D’de yayınlanan çekimleri Diyarbakır’da gerçekleşen ‘Sultan’ dizisinde rol alan ünlü oyuncu ‘Uzun uzun bakışmalardan çok sıkıldık’ diyor. Bebek İşi dizisini seçme nedenlerinden biri de 25 dakikalık kısa süresi.   Baş rollerinde Nurgül Yeşilçay, Timur Acar, Nevra Serezli, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bora Akkaş’ın yer aldığı, Bebek İşi Pazartesi akşamları 21.00′de Show TV’de!

Bebek İşi Dizisi Başlamadan Saat Değiştirdi !

Bebek İşi

Timur Acar , Nurgül Yeşilçay , Nevra Serezli gibi isimlerin olduğu dizi bu akşam ilklerin kanalı Show TV’de başlyacaktı ancak yönetim son dakikada saat değişikliğine gitti. 25 Dk sürecek dizi değişik hikayesi ile dikkat çekiyor bir bebeğin gözünden büyüklerin , yetişkinlerin hayatını anlatıyor. Peki dizi bu akşam 21.00′da ekrana gelmesi beklenirken saat kaça taşındı. Bebek İşi bu akşam 21.00′da değil yeni bölümü ile yeni dizi 21.45′de Show TV ekranlarında başlayacak. Dizinin bitiş saati 00.15 olarak ( Deli Yürek’in “Nostalji Kuşağı” başlama saati ) yayın akışında gösterilmesi dizinin süresinin daha mı uzun olacağı sorusunu akıllara getiriyor.

“Bebek İşi” Dizisine Konuk Oyuncular Geliyor!

Bebek İşi

Yapımcılığını yılın en iyi komedi dizisi olan İşler Güçler’in yapımcılığını üstlenen Limon Yapım’ın üstlendiği yeni sit-com dizisi Bebek İşi 15 Temmuz Pazartesi 21.15′de Show TV’de başlıyor. Dizi şimdiden iddialı konusu ve iddialı oyuncu kadrosuyla konuşulmaya başladı. Dizide iddialı kadrosunun yanı sıra önemli konuk oyuncuları da ağırlayacak! Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timur Acar, Nevra Serezli, Zafer Diper, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Güray Kip gibi bir çok usta ve başarılı ismin yer aldığı dizide Bora Akkaş, Didem Taslan ve Bora Cengiz genç yetenek oyuncularda yer alıyor. 7′den 70′e herkese hitap etmeye hazırlanan dizi bir bebek gözüyle yaşanan olayları komik bir şekilde ele alacak. Başarılı oyuncu “Erkan Can” sesiyle aynı zamanda bebeğe hayat verecek. Show TV’nin yeni komedi dizisi “Bebek İşi”ne Yeşim Ceren Bozoğlu, Mete Horozoğlu ve Tuğba Ünsal konuk olarak dizide yer alacaklar. “Bebek İşi” 15 Temmuz Pazartesi 21.15′te Show TV’de başlıyor! Yeni dizide “Yeşim Ceren Bozoğlu” bir dadıya hayat verecek. Mete Horozoğlu’da bir doktoru canlandıracak. Tuba Ünsal ise dizide Mira adlı bebeğin büyümüş halini canlandıracak. Bebek işi dizisinin ilk konuk oyuncuları Yeşim Ceren BOZOĞLU, Mete HOROZOĞLU ve Tuba ÜNSAL’dir.

Show TV’nin Yeni Dizisi Bebek İşi’nin İşte Tam Kadro Oyuncuları!

Bebek İşi

Show TV’de 7′den 70′e büyük küçük herkesin keyifle izleyebileceği dizi “Bebek İşi” 15 Temmuz Pazartesi akşamı başlıyor! Yapımcılığını drama ve son zamanlarda kaliteli komedi dizileriyle çığır açan Limon Yapım’ın üstlendiği dizide başroller Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar’ın üzerine kurulu. Bir evlilikte gerçekleşen didişmeli ama geri planda duran bir aşka bu sefer bir bebek şahit edecek sizleri. Erkan Can’ın seslendirdiği bebek izleyenleri kahkaha krizine sokacak! Nevra Serezli, Zafer Diper, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Güray Kip gibi usta oyuncular ise Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar’a eşlik edecek. Gülme garantisi veren yepyeni bir sit-com dizisi “Bebek İşi” 15 Temmuz Pazartesi günü 21.15′de Show TV’de başlıyor! Dizide “Geniş Aile” ve “Her Şey Yolunda Merkez” dizileriyle kariyerinde müthiş bir ilerleme kaydeden genç yetenek oyunculardan Bora Akkaş’ta yer alıyor. İşte Bebek İşi dizisinin tam kadro oyuncuları; Nurgül YEŞİLÇAY, Timur ACAR, Nevra SEREZLİ, Zafer DİPER, Ayşe Nil ŞAMLIOĞLU, Güray KİP, Bora AKKAŞ, Bora CENGİZ, Hüseyin ERKANLI, Didem TASLAN, Elisa Nur ERKÖSE, Murat SAĞLAM, Hakan ALTUNTAŞ