Güneşi BeklerkenGüneşi Beklerken Dizisinden Yeni Bir Rekor Daha!

Güneşi Beklerken Dizisi

D Productions tarafından hazırlanan, Kanal D’nin yeni gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu Salı akşamı yayınlanan 3. bölümüyle yine rekora imza attı.   Yaz için hazırlanan ve Kanal D’nin yazın en iddialı dizisi olan Güneşi Beklerken Salı akşamki bölümüyle hem iki grupta da zirvede yer aldı, hem sosyal medyada 1. sıradan TT oldu. Önce #gunesibeklerken daha sonra ise #zeynepvekerem başlığı ile TT olan dizi yaklaşık 2 saat TT listesinde ilk sırada kaldı.   Başrollerini Emre Kınay,Hande Doğandemir,Yağmur Tanrısevsin ve Kerem Bursin’in paylaştığı “Güneşi Beklerken” esas rekoru ise kanald.com.tr’de 3. bölümüyle kırdı.   Dizinin 3. bölümü’nün henüz tv’de yayınlanmasından 2 gün geçmesine rağmen 2.165.888 izlenme sayısına ulaşakarak, geçen hafta 2. bölümüyle kırdığı rekoru tazeledi.   Fragmanı ise henüz bugün yayınlanmasına rağmen 517.711 kez izlendi.

Güneşi Beklerken Sosyal Medyayı Salladı !

Güneşi Beklerken afiş

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerinde Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin gibi isimlerin yer aldığı, başarılı dizi ”Güneşi Beklerken” dün akşam yayınlanan bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi gördü.   Başarılı dizide Zeynep karakterinin derste uyurken gördüğü rüya sosyal medyada fırtına estirdi. Rüyasında Kerem ile romantik anlar yaşadığını gören Zeynep’in rüyası izleyiciden tam puan almayı başardı.   Dizi dün akşam yayınlanan bölümüyle totalde 4,92, ab grubunda ise 5,52 izlenme oranıyla iki grupta da zirvenin sahibi oldu.   İşte sosyal medyanın yıkıldığı o sahne için tıklayınız.

Güneşi Beklerken’in 3. Bölümünde Neler Olacak?

Güneşi Beklerken afiş

Zeynep, Kerem’den hesap soruyor Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar,  Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu akşam da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Zeynep, Kerem’den hesap sormaya gidiyor. Kapalı alan korkusu olan Zeynep, bir lunaparkta korku tünelinde eli kolu bağlı tuzağa düşürülmüştür. Üstelik hesapta olmayan bir yangın giderek yayılmaktadır. Lunapark kapalı olduğu için Zeynep’in yardım çığlıklarını kimse duymaz. Tam ümidini kaybetmek üzere iken hiç beklemediği biri Zeynep’in hayatını kurtarır. Yaşadığı şoku atlatmaya çalışan Zeynep, bunun sorumlusundan hesap sormaya kararlıdır. Kerem’in evine gider ve onun karşısına dikilir. Fakat bu pek de iyi bir zamanlama değildir. Annesi ve babası ile kötü bir tartışma yaşayan Kerem, çok öfkelidir. Kerem’in uyarılarına aldırmayan Zeynep, onunla konuşabilmek için arabasına biner. Son sürat arabayı kullanan Kerem, kendini de Zeynep’i de yine büyük bir tehlike ile karşı karşıya bırakır. Barış ise defalarca Kerem’e ulaşamaya çalışır ama başaramaz. İkiliden haber alamayan Barış, Keremler’e gider. Cihan ise peşinden koşup cüzdanını vermeye çalıştığı kişinin Demet olduğundan şüphelenir. Yıllar sonra karşısında Demet’i görmenin ihtimali bile onu heyecanlandırır. Cüzdanın sahibinin kim […]

Güneşi Beklerken İzlenme Rekoru Kırdı !

Güneşi Beklerken afiş

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerinde Emre Kınay, Yağmur Tanrısevsin, Hande Doğandemir ve Kerem Bursin gibi isimlerin yer aldığı yeni ve başarılı dizi ”Güneşi Beklerken” başarılı reyting grafiğiyle bu hafta da dikkatleri çekti. Başarılı dizi Salı günü iki grupta da oranlarını arttırarak zirvede yer almayı başardı. Ve bundan sonrası için de büyük umut verdi. Güneşi Beklerken resmi Kanal D sitesinde ise yayınlanan 2.bölümüyle toplamda 1 milyon 389 bin 764 kez izlenerek büyük bir rekor kırmayı başardı. Görünen o ki dizinin hayran kitlesi günden güne büyüyecek.

Güneşi Beklerken Tekrar Bölümüyle Haftasonu!

Güneşi Beklerken afiş

D Productions tarafından hazırlanan, Kanal D’nin yeni gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” Salı akşamı yayın hayatına merhaba dedi. Yaz için hazırlanan ve Kanal D’nin iddialı dizisi olarak görülen dizi sosyal medyada da başladığı gün TT oldu ve çok konuşuldu. Diziyi izleyemeyenler. Kaçırdım diye üzülmeyin. Güneşi Beklerken tekrarıyla hem Cumartesi hem Pazar Kanal D`de olacak. Başrollerini Emre Kınay,Hande Doğandemir,Yağmur Tanrısevsin ve Kerem Bursin’in paylaştığı yeni dizi “Güneşi Beklerken” dizisinin ilk bölüm tekrarı Cumartesi 23.30′da, Pazar ise 10.40′da ekranda olacak. Güneşi Beklerken Yeni Bölümüyle Salı akşamı 20.00`de Kanal D`de!