Küçük Gelin Dizisi“Küçük Gelin” Tanıtım Fragmanları – Yeni Dizi

Kucuk Gelin Dizisi

Çok yakında Samanyolu TV’de yayınlanmaya başlayacak olan ve başrollerini Çağla Şimşek, Orhan Şimşek ve Gözde Mukavelat gibi birbirinden başarılı oyuncuların paylaşacağı “Küçük Gelin” dizisinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Dramatik alt yapısı güçlü olan senaryosuyla dikkat çeken “Küçük Gelin” çok yakında Samanyolu TV’de başlıyor! İşte dizinin tanıtım fragmanları için tıklayınız.

“Küçük Gelin” Dizisinin Bir Oyuncusu Daha Belli Oldu!

Arif Selçuk

Samanyolu TV’de yakında yepyeni bir drama dizisi daha başlıyor: “Küçük Gelin“.   Murat Keskin’in genel koordinatörlüğünü üstlendiği ve Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek ve Çağla Şimşek’in başrollerinde yer alacağı dizinin bir oyuncusu daha belli oldu.   Bugüne kadar “Kötü Yol”, “Seksenler”, “İki Dünya Arasında” ve “Her Şey Yolunda Merkez” adlı dizilerde rol almış olan başarılı ve tecrübeli oyuncu Arif Selçuk, yeni dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.   Erkan Çıplak’ın senaryosunu yazacağı, Yücel Arzen’in müziklerini yapacağı ve Ozan Uzunoğlu’nun yöneteceği “Küçük Gelin” yürekli yakacak olan hikayesiyle çok yakında Samanyolu TV’de başlıyor!

Orhan Şimşek, “Küçük Gelin” Dizisinin Başrol Oyuncusu Oldu!

Orhan Şimşek

Çok yakında Samanyolu TV’de ekrana gelmesi beklenen ve başrollerinde Gözde Mukavelat ve Çağla Şimşek’in yer aldığı ve genel yapımcılığını Murat Keskin’in yapacağı “Küçük Gelin” dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu. Bir zamanlar Kanal D’de ekrana gelen sevilen gençlik dizisi “Genco”da sergilediği oyunculuk performansıyla dikkat çeken başarılı ve yakışıklı oyuncu Orhan Şimşek, Samanyolu TV’nin merakla beklenen yeni dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Orhan Şimşek’in dizide hangi karakterin canlandıracağı ise henüz belli değil.

‘Küçük Gelin’ Dizisinin İlk Oyuncusu Belli Oldu !

Küçük Gelin Başrol oyuncusu

Samanyolu Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor : “Küçük Gelin“.   Ağustos ayında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizinin oyuncuları ise yavaş yavaş belirlenmeye başlandı. Ve bu isimlerden ilki ise belli oldu.   Daha önce ”Unutulmaz” ve ”Arka Sıradakiler” gibi dizilerle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Gözde Mukavelat, ”Küçük Gelin” dizisinin başrol kadın oyuncusu oldu.   Bakalım Gözde Mukavelat bu dizide nasıl bir performans gösterecek ?

Küçük Gelin Dizisi Hakkındaki Bilgiler!

Küçük Gelin Dizisi

Samanyolu TV’de çok yakında başlayacak olan Küçük Gelin dizisinin yönetmen koltuğuna oturacak isim belli oldu. Dizinin yönetmen koltuğuna Çakallar Dans, Uzun Hikaye gibi filmlerde yardımcı yönetmenlik yapmış Ozan Uzunoğlu yapacak.   Dizide 13 yaşındaki bir kızın hikayesi ve doğudaki eğitim, barış süreci gibi konular işlenecek.   Dizinin müziklerini ise Yücel Arzen yapıyor.   Baş rollerinde Orhan Şimşek, Gözde Mukavelat, Çağla Şimşek gibi isimlerin bulunduğu Küçük Gelin Ağustos ayında Samanyolu TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.   Dizide Orhan Şimşek Azad, Gözde Mukavelat Melek öğretmeni, Çağla Şimşek ise Küçük Gelin Zehra’yı canlandıracak.